Parafialny Festiwal Kolęd 2014

W niedzielę 2 lutego 2014 r. w uroczystość Ofiarowanie Pańskiego – MB Gromnicznej o godz. 15:30 rozpoczął się kolejny Parafialny Festiwal Kolęd w wykonaniu dzieci, młodzieży i zespołów rodzinnych z naszej parafii. Jury w składzie: Zbigniew Śliwiński – Przewodniczący Rady Miasta Puławy, Tomasz Wójcicki – Organista naszej parafii, Dorota Stochmal – Prezes KSMu Miłość i ks. Robert Karczmarek – wikariusz i asystent KSMu wysłuchali 22 wystąpień, nie tylko solistów, instrumentalistów, ale także zespołów dziecięcych z Szkoły Podstawowej nr 4 i ze Skowieszyna. Wystąpił także jeden zespół rodzinny, który również świetnie wypełnił czas podczas obrad jury. Każdy z uczestników został nagrodzony. Dziękujemy Panu Zbyszkowi i młodzieży z naszego KSMu za zorganizowanie festiwalu, który dla wszystkich był świetną okazją do wspólnego śpiewu tradycyjnych polskich kolęd.

Zaprazszamy do obejrzenia galerii zdjęć które wykonała Katarzyna Postój

[nggallery id=51]