Obchody ku czci św. Stanisława Kostki 2014

Tegoroczne obchody święta św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży miały wyjątkową formę i trwały, aż cztery dni. W dzień liturgicznego wspomnienia naszego patrona 18 września uczestniczyliśmy w uroczystej liturgii Mszy św. o godz. 18:00, po której miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu i czuwanie w duchu KSMowym.
W piątek 19 września 2014 r. o godz. 15:30 w salce na plebanii zgromadziły się dzieci. Oczywiście wszystkie się nie pomieściły, ale każde skorzystało z zabaw na dworze, wspólnych śpiewów, modlitwy. Dzieci wykonywały prace plastyczne i zapoznawały się z życiorysem św. Stanisława Kostki. Wszyscy świetnie się bawili.
W sobotę 20 września dzieci wspólnie z rodzicami i KSMowiczami uczestniczyły w rajdzie rowerowym. Przejechaliśmy się wspólnie do Skowieszyna. Po powrocie upiekliśmy kiełbaski na ognisku i wspólnie spędziliśmy miło czas.
Niedziela kończyła obchody. Uroczysta Msza. św. o godz. 10:30 zgromadziła dzieci, młodzież i dorosłych. Nasze świętowanie uświetniła obecność sióstr ze zgromadzenia św. Doroty z Lublina wraz ze wspaniale śpiewającą scholką. Po Mszy św. miało miejsce wręczenie nagród dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie wiedzy o życiu św. Stanisława Kostki.

Zapraszamy do galerii zdjęć zaczerpniętych z www.facebook.com/ksmmiloscpulawy/photos

[nggallery id=59]