Intencje Mszalne 05.04.2020 – 13.04.2020

Niedziela 05.04.2020 Niedziela Palmowa
7:30 + Andrzej Janiszewski (19 R), zm. z r. Janiszewskich
9:00 + Anna Maślankiewicz (6 R), zm. z r. Maślankiewiczów
10:30 + Andrzej Sadzikowski (10 R), zm. z r. Sadzikowskich, Skowronów i Paciów
12:15 Za Parafian
18:00 + Henryk Pondel (10 R), zm. z r. Pondlów i Ziębów
Poniedziałek 06.04.2020 Wielki Poniedziałek
7:00 + Czesław Filipek – od brata
7:00 + Anna Dyka
18:00 + Ryszard Kryczka, Anna i Wacław Łagodzińscy, Janina i Władysław Kryczka
Wtorek 07.04.2020 Wielki Wtorek
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Stanisław Dyka
18:00 + Henryk Rodzik (3 R), Zofia i Jan Rodzikowie, Bolesław i Katarzyna Pawłowscy
Środa 08.04.2020 Wielka Środa
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 NOWENNA DO ŚW. JÓZEFA:

1.   Dziękczynna za ks. Dominika Chmielewskiego z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa i dary Ducha Świętego

2.   + Adam Walaszczyk (2 R), Franciszka Walaszczyk (im.)

3.   + Janina Łucjanek (7 R), zm. z r. Łucjanków, Szymańskich i Kęsików

4.   + Janina Szczypa (7 dz. śm.)

5.   + Stanisław Górski (7 dz. śm.)

6.   + Wiesław Kustra (7 dz. śm.)

Czwartek 09.04.2020 Wielki Czwartek
18:00 W intencji kapłanów i za osoby modlące się za kapłanów, o umocnienie w powołaniu, Boże bł., opiekę Matki Bożej, św. Józefa i światło Ducha Świętego oraz nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne
18:00 W intencji Akcji Katolickiej
18:00 + Zbigniew Zięba (19 R), zm. z r. Ziębów i Sikorów
Piątek 10.04.2020 Wielki Piątek
17:00 Liturgia Męki Pańskiej
Sobota 11.04.2020 Wielka Sobota
20:00
Niedziela 12.04.2020 Zmartwychwstanie Pańskie
6:00 Za Parafian
9:00 + Urszula Śliwińska (7 R), Ryszard Maruszak (20 R)
10:30 Dz-bł w 40 R ślubu Elżbiety i Grzegorza o Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa na dalsze lata życia oraz dla całej rodziny
12:15 Za Parafian
18:00 + Józef Domagała (30 R), Michał Domagała, zm. z r. Domagałów i Kacperskich
Poniedziałek 13.04.2020 Poniedziałek Wielkanocny
7:30 + Łucja Matras (1 R), Jan Matras (7 R)
9:00 + Janina Bernat (1 R), Zenon Bernat, Antoni, Katarzyna, Józef
10:30 + Leszek Szczęśniak (1 M)
12:15 Za Parafian
18:00 + Stanisław, Henryka, Stanisław Skoczylas