Intencje mszalne 

15.09.2019 – 22.09.2019

Niedziela (15-09-2019) 24 Niedziela Zwykła
7:30 + Zofia, Anna, Marian, Janina, Aleksander, Paweł, Antonina, Stanisław, Marianna, zm. z r. Rutkowskich, Polaków, Szymczyków, Bąkałów i Czyżów
7:30 + Andrzej, Marianna, Zuzanna, Adam z r. Bielawskich, Stanisław i Marianna Przygodzcy
9:00 + Maria Rojek-Antoniak – 15 gr.
9:00 + Emilia Solan (8 R), Wacław, Henryk, Waleria, Kazimierz (48 R), zm. z r. Solanów
10:30 + Marek Wnuk, Agnieszka i Mieczysław Wnuk, zm. z r. Wnuków i Muchów, Marian Kościołek, zm. z r. Kościołków i Rybaków
12.15 Za Parafian
18:00 + Jadwiga, Czesław, Wiesława, Bronisław, Stefania, Józef, zm. z r. Koperwasów, Rusanowiczów, Orzechów, Łucjanków
18:00 Dz-bł w 40 R ślubu Danuty i Marcina o Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa na dalsze lata życia
 Poniedziałek (16-09-2019) Św. Korneliusza i Cypriana
7:00 + Maria Rojek-Antoniak – 16 gr.
18:00 + Helena Adamska (3 R), Jadwiga Wais
18:00 + Anna Owcarz z d. Gol (24 R), zm. z r. Golów i Kaczmarskich
 Wtorek (17-09-2019) 
7:00 + Maria Rojek-Antoniak –17 gr.
18:00 W 80 rocznicę napaści Rosji na Polskę z prośbą o pomyślność dla Ojczyzny od Puławskiego Towarzysztwa Tradycji Narodowych
 Środa (18-09-2019) Św. Stanisława Kostki
7:00 + Maria Rojek-Antoniak – 18 gr.
18:00 NOWENNA DO ŚW. JÓZEFA:

  1. 1. O błogosławieństwo Boże dla Anny i Stanisława oraz dobrą żonę dla syna i potrzebne łaski
  2. 2. + Marzena Boroch (15 R)
  3. 3. + Bogusław Koza (1 M)
  4. 4. + Helena Urbanik (7 dz. śm.)
  5. 5. + Weronika Boruch (3 R), Jan, Stanisław, Agnieszka, Józef, zm. z r. Boruchów
 Czwartek (19-09-2019)   
7:00 + Maria Rojek-Antoniak – 19 gr.
7:00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego dla Aleksandry w 18 R urodzin
18:00 + Janina Nieradka (6 R), Aleksander, Idalia, Stefan, Zuzanna, zm. z r. Nieradków i Chabrosów, Leszek Matysiak, Larysa
18:00 + Weronika, Aleksander, Czesław, zm. z r. Kaniowskich i Kotowskich
 Piątek (20-09-2019) Św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasangi i Towarzyszy
7:00 + Maria Rojek-Antoniak – 20 gr.
7:00 + Eugeniusz Grzęda (1 M)
18:00 + Teofila Zielińska (9 R), zm. z r. Zielińskich, Michalskich, Janina Kwoka
18:00 + Weronika, Konstanty, zm. z r. Motowickich
 Sobota (21-09-2019) Św. Mateusza Ap.
7:00 + Maria Rojek-Antoniak –21 gr.
15:00  Msza św. ślubna
16:00 Msza św. ślubna
18:00 + Leon Bornus (9 R)
18:00 + Czesław Suszek (3 R), Jan i Anna Suszek
 Niedziela (22-09-2019) 25 Niedziela Zwykła
7:30 + Helena Kozieł (4 R)
7:30 + Henryka, Apolonia, Stanisław, Henryk, Franciszka, Wincenty, Julian Wnuk, Anna, Antoni, Stanisław Suszek, Janina, Barbara, Stanisław Pawłowscy
9:00 Dz-bł w 50 r ślubu Zofii i Stanisława Gębalów o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej i św. Józefa
9:00 + Karolina Mróz (43 R), Stefan Mróz, Marianna, Henryk Krzemińscy, Antonina, Zygmunt Pruszyńscy, Paulina, Feliks, Marek z r. Czarnasów
10:30 + Karolina Folusz (8 R), Paweł, Tadeusz, zm. z r. Foluszów i Skibów
12.15 Za Parafian
15:00 Festiwal Piosenki Maryjnej
18:00 + Maria Rojek-Antoniak – 22 gr.
18:00 + Henryk (15 R), Rafał, Wiktoria z r. Warszawskich, Wacław, Jan, Leonarda Łukasik, Józef, Józefa Fląd, Katarzyna, Stanisław, Leon Sionek